Kochani! Wreszcie jest! Moje portfolio w wersji drukowanej w luksusowej fotoksiążce od Saal Digital . Skorzystałam ze wspaniałej oferty przetestowania fotoksiążek z oferty Saal Digital i nie zawiodłam się !

Książkę dostałam kilka dni po zamówieniu i to, co zobaczyłam po otwarciu przesyłki, wprawiło mnie w zachwyt.

Książka w moim ulubionym kwadratowym formacie, na matowym papierze prezentuje się bardzo elegancko i profesjonalnie. Karty rozkładają się na płasko, co daje nieograniczone możliwości projektowania układu fotoksiażki. Zagięcia na zdjęciach umieszczonych na środku są mało widoczne i nie mają wpływu na odbiór fotografii.  Fotoksiążka Saal drukowana jest na prawdziwym papierze fotograficznym najwyższej klasy, karty są starannie klejone z 2 warstw papieru,  a jakość wydruku jest wspaniała. Wierność odwzorowania kolorów bardzo mnie zaskoczyła, ponieważ zdjęcia nie były przygotowywane specjalnie pod wydruk w laboratorium Saal, a mimo tego zostały bardzo dokładnie odwzorowane.

Jakość wykonania książki zachwyca dbałością o każdy detal i starannością szycia, klejenia- wszystko wykonane jest znakomicie! Dzięki Saal Digital mam profesjonalne portfolio najwyższej jakości,  wkrótce na pewno skorzystam ponownie z ofert Saal.

 

IMG_2286-2

IMG_9743-2

 

2 thoughts on “Portfolio od Saal Digital

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.