Sesja kilkudniowej Klary była jedną z moich najszybszych sesji noworodkowych :). Ta sesja noworodkowa w Krakowie odbyła się ekspresowo.

Klara zasnęła szybciutko i spała mocno, nie przeszkadzało jej pozowanie i przebieranie 🙂

Sesja w przemiłym rodzinnym gronie z rodzicami, babcią i braciszkiem Klary minęła szybciutko, a kadry jakie na niej powstały są na prawdę wyjątkowe 🙂

Zapraszam na kilka kadrów z noworodkowej sesji Klary – sesja noworodkowa w Krakowie

sesja noworodkowa w krakowie

 

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sesji noworodkowych, komunijnych oraz sesji dziecięcych na terenie Krakowa i okolic. Zapraszam na kolejną sesja noworodkowa w Krakowie. Zachęcam tez do zapoznania się z moimi poprzednimi postami, gdzie zamieszczam wiele zdjęć z  sesji dziecięcych, noworodkowych czy komunijnych oraz do zajrzenia w galerię zdjęć, gdzie będą mogli Państwo zobaczyć więcej zdjęć mojego autorstwa.

 

 

2 thoughts on “Klara – Sesja noworodkowa w Krakowie

  1. Robiliśmy sesję synka z panią Kasią i było super! Jedyne czego żałujemy, to, że nie mieliśmy kontaktu do pani wcześniej i sesję córki, te kilka lat temu, robiliśmy z kimś innym. Świetny kontakt z dziećmi, zdjęcia przepiękne, o czym zresztą świadczą nagrody dla pani Kasi, można tylko polecić z czystym sumieniem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.