O mnie

 

IMG_4382-2Witam Cię serdecznie na mojej stronie ,

Nazywam się Katarzyna Szołdrowska i cieszę się, że tu jesteś.

Jeśli pragniesz zatrzymać czas i utrwalić cenne chwile, to dobrze trafiłeś.

Zostań proszę i poznaj moją historię.

Już jako dziecko pokochałam magię fotografii, uwielbiałam oglądać zdjęcia rodziców i mnie samej, które robił mój tata. Było w tym coś magicznego, coś co przenosiło mnie do innego czasu i pozwalało poznać świat mojego dzieciństwa, którego sama, jako kilkuletnie dziecko nie mogłam pamiętać.

Teraz jako matka nastoletniej już córki myślę, że wspomnienia utrwalone w fotografii są jedną z najcenniejszych pamiątek w naszym życiu, rodzinnym skarbem, którego wartość wzrasta z każdym dniem który minął. To, ze daję ludziom radość, utrwalając wspomnienia dla tak wielu rodzin jest dla mnie źródłem ogromnej satysfakcji i spełnienia.

Fotografia była obecna w moim życiu od zawsze, do dziś pamiętam chwile spędzone z tatą w ciemni fotograficznej, w którą zamieniał naszą blokową łazienkę. Chwile te pełne magii na zawsze zostały ze mną.

Od nastoletnich lat sama robiłam zdjęcia, dokumentując otaczający mnie świat, jednak to macierzyństwo rozwinęło tę pasję we mnie, a powtórne macierzyństwo dało siłę i determinację aby dokonać rewolucji i uczynić z niej drogę zawodową.

Tak właśnie powstało On the Moon- studio fotografii rodzinnej, miejsce w którym zatrzymujemy najcenniejsze chwile by utrwalić je na zawsze, miejsce w którym rozpoczyna się kronika Twojej rodziny !

Spotkajmy się!